Vyhledat akci
Místo

Druh

Skvělý dárek pro rybáře
Víte, jaký je nejlepší dárek pro rybáře?
Vtipné tričko, mikina - s rybou, kaprem a dalšími rybářskými motivy.
www.vyrobsitricko.cz

Dárek tričko pro rybáře

Fortuna Lázeňský dům Praha

Fortuna Lázeňský dům Praha vám nabídne pohodlné ubytování ve stylově zařízených pokojích a prostorných apartmánech, ale také wellness procedury.


Golf se poslední dobou stává fenoménem a stále více manažerů ale i (ostatních) pracujících se oddává této hře situované v krásné přírodě. Fortuna Lázeňský dům Praha vám nabízí zajištění hry na vyhlášeném golfovém hřišti blízko Františkových Lázní. Pro ty menší nebo nemající dostatek času mezi wellness procedurami je k dispozici minigolf.


Svět vody a relaxace Aquaforum Františkovy Lázně vás zavede do kouzelného prostředí, kde načerpáte pohodu mysli, duše i těla. Nechte si poradit od ochotného personálu Fortuna Lázeňského domu Praha. Zlepšení tělesné i duševní výkonnosti můžete čekat od oxygenoterapie, která vylepšuje okysličení tkání a orgánů. Tato metoda je účinná i proti předčasnému stárnutí buněk a prevence celé řady chorob, proto se řadí mezi populární metody wellness.


Pokud chcete trochu více sportovní aktivity pak neváhejte využít možnosti nového, účinného a nenáročného sportu pro všechny věkového kategorie – Nordic walking. Budete vybaveni speciálními holemi, se kterými vás naučí instruktor správných pohybů. Díky chůzí s holemi aktivně zapojíte a posílíte více než 90 procent všech svalů a posílíte srdce, oběhový systém a dýchací ústrojí.


Hotel Fortuna Lázeňský dům Praha často pořádá i zábavné taneční večery s živou hudbou, na kterých se budete bavit s Vašim protějškem i sami. Nebo si zahrajte kulečník, který je v hotelu Fortuna Lázeňský dům Praha dostupný. Zkrátka ve Františkových Lázních se rozhodně nudit nebudete!

Tato akce je v kategoriích:
» WelnessOhodnoť akci:

Průměrné hodnocení: 4.4
Celkem hodnotících: 339Místo konání akce: Ruská 27, 35101 Františkovy Lázně
Stálá akce
Vstupné: 2760 Kč
Počet zobrazení: 4292

Akci pořádá

Fortuna Lázeňský dům Praha
Okres: Cheb
Telefon: nezadáno
E-mail: info@hotelfortunakurhaus.com
Jiný kontakt: nezadáno
WWW: http://www.hotelfortunakurhaus.com/

Podělte se s návštěvníky o svůj zážitek na tomto místěPodělte se jako první!

Přidejte si nás na Facebooku a sdílejte akce!

Spřáteléné weby


Trička s potiskem
Vyrobte si vlastní tričko


Online hry
1000+ online her