Vyhledat akci
Místo

Druh

Skvělý dárek pro rybáře
Víte, jaký je nejlepší dárek pro rybáře?
Vtipné tričko, mikina - s rybou, kaprem a dalšími rybářskými motivy.
www.vyrobsitricko.cz

Dárek tričko pro rybáře

Hotel Lafonte

Bohatou nabídku wellness aktivit a wellness procedur nabízí Hotel Lafonte umístěný ve světoznámých lázních Karlovy Vary.


Díky pestrému výběru wellness balíčků, procházkami po lázeňské kolonádě či výletů do okolí Karlových Varů si dokonale odpočinete a načerpáte novou energii. Mezi jednotlivými wellness aktivitami navštivte hotelový bazén, saunu a whirlpool. Luxusní hotelová restaurace vám nabídne k ochutnání své kulinářské speciality.

Vyberte si některý z wellness balíčků nabízených hotelem Lafonte. Lákavé a oblíbené jsou třeba „Chvíle pohody“, Kouzlo rašeliny“ či „Kolo a wellness“. Poslední zmiňovaný je spojení aktivní dovolené a wellness. Objednáním získáte 5 nocí v luxusním pokoji, polopenzi, klasickou částečnou masáž, rašelinový zábal a cyklistické potřeby. Navíc i vstupenku do Muzea Becherovky.


Vaše tělo bude detoxikováno od škodlivých látek pokud vyzkoušíte medový zábal z včelího vosku. Medový zábal je účinný proti rozvinutým nemocem a působí antistresově. Je vyhledávaný a doporučený i při jarních očistných kůrách organismu. Léčivá síla medu působí masáží hlouběji do organismu. Přes reflexní zóny stimuluje činnost orgánů těla a silně oživuje váš organismus. Medový zábal ze včelího vosku je příjemnou a efektní wellness metodou.

Tato akce je v kategoriích:
» WelnessOhodnoť akci:

Průměrné hodnocení: 3.8
Celkem hodnotících: 292Místo konání akce: Majakovského 29, 36005 Karlovy Vary
Stálá akce
Vstupné: 2600 Kč
Počet zobrazení: 4316

Akci pořádá

Hotel Lafonte
Okres: Karlovy Vary
Telefon: nezadáno
E-mail: info@hotel-lafonte.cz
Jiný kontakt: nezadáno
WWW: http://www.hotel-lafonte.cz/cs/

Podělte se s návštěvníky o svůj zážitek na tomto místěPodělte se jako první!

Přidejte si nás na Facebooku a sdílejte akce!

Spřáteléné weby


Trička s potiskem
Vyrobte si vlastní tričko


Online hry
1000+ online her