Vyhledat akci
Místo

Druh

Skvělý dárek pro rybáře
Víte, jaký je nejlepší dárek pro rybáře?
Vtipné tričko, mikina - s rybou, kaprem a dalšími rybářskými motivy.
www.vyrobsitricko.cz

Dárek tričko pro rybáře

Park Spa Hotel Sirius

Nechte své tělo i mysl hýčkat díky rozsáhlé speciální nabídce Wellness & Beauty programů hotelu Park Spa hotel Sirius v centru Karlových Varů.


Ani vaše chuťové pohárky nepřijdou zkrátka, díky restauraci s kavárnou nacházející přímo v tomto jedinečném čtyřhvězdičkovém hotelu. Je možné si kromě slavných specialit z různých zemí objednat i dietní jídla. V hotelu si svůj pobyt v Karlových Varech náležitě užijete!

Kdo by nechtěl dodat sílu, energii a radost? Čínské metodě, která využívá tepla kamenů se říká Masáž lávovými kameny. Lávové kameny, které jsou nahřáté ve vodní lázni na teplotu kolem 37 °C až 40 °C se následně pokládají na tělo. Vlnění působí na energetické cesty, které vedou od konečků prstů na nohou a na rukách po celém těle a náleží ke všem interním orgánům našeho těla. Tyto tak zvané meridiány bývají neprůchodné a právě tato čínská metoda uvolní průtok energie a reobnovuje její tok.


Masáž plosky nohy je příjemná lázeňská procedura spočívající v masáži akupresurních bodů a reflexních ploch. Je používaná preventivně k obecně regeneračnímu účinku, ale také tlumí bolest a je doporučená k léčbě chronických i akutních obtíží.


Což takhle posílit vaši obranyschopnost organismu příjemnou lázeňskou a wellness procedurou? Zkuste rašelinový zábal, který v sobě skrývá velké množství živin a přírodních stopových prvků, vitamínů a minerálů, jenž jsou snadno vstřebatelné lidskou pokožkou. Rašelinový zábal působí antibakteriálně a obnovuje tvorbu kožních buněk. V neposlední řadě svým složením zvyšuje prokrvení a tím pádem zlepšuje činnost svalstva a kloubů a mnohé jiné.

 

Tato akce je v kategoriích:
» WelnessOhodnoť akci:

Průměrné hodnocení: 3.6
Celkem hodnotících: 225Místo konání akce: Zahradní 3/407, 36001 Karlovy Vary
Stálá akce
Vstupné: 2540 Kč
Počet zobrazení: 3702

Akci pořádá

Park Spa Hotel Sirius
Okres: Karlovy Vary
Telefon: nezadáno
E-mail: info@hotel-sirius.cz
Jiný kontakt: nezadáno
WWW: http://www.hotel-sirius.cz/

Podělte se s návštěvníky o svůj zážitek na tomto místěPodělte se jako první!

Přidejte si nás na Facebooku a sdílejte akce!

Spřáteléné weby


Trička s potiskem
Vyrobte si vlastní tričko


Online hry
1000+ online her