Vyhledat akci
Místo

Druh

Skvělý dárek pro rybáře
Víte, jaký je nejlepší dárek pro rybáře?
Vtipné tričko, mikina - s rybou, kaprem a dalšími rybářskými motivy.
www.vyrobsitricko.cz

Dárek tričko pro rybáře

Designblok 2013

Navštivte inspirující Designblok 2013


Designblok je každoroční mezinárodní přehlídka novinek z oblasti designu nábytku, bytových doplňků, módy a životního stylu. Patnáctý ročník festivalu představí nábytkové, módní a doplňkové značky, které dávají důraz na kvalitní design, potrvá do neděle 13. října 2012.

 

Designblok je výběrová mezinárodní přehlídka současného designu nábytku, průmyslového designu, bytových doplňků, svítidel, módy a šperku. První říjnový týden v Praze nabídne výstavy, kontraktační a marketingové prezentace, přímý prodej, setkání profesionálů, média, trendy a vize, laboratoř budoucnosti. Účastníci Designbloku se mohou prezentovat ve vlastním prostoru, v Superstudiu, či v Openstudiu.

 

Hlavním výstavním prostorem se nově stane Superstudio Nákladové nádraží Žižkov. Funkcionalistická stavba od Karla Caivase a Vladimíra Weisse z let1931 až 1934 se stala národní památkou a očekávají se zde realizace velkých developerských vizí. Designblok 2013 obsadí bývalé sklady v několika úrovních, celým areálem bude procházet prezentace výrobců, jedna z hal bude věnována tvorbě škol a plánuje se i expozice na železničních vozech.

 

Druhým z loňska známým objektem je Openstudio Kafkův dům u Staroměstského náměstí. Letos by měl být speciálně zaměřen na prezentaci designérských studií, módních návrhářů a designerů šperků. K vidění by mělo být celkem 50 expozic i tvorba nadějí českého designu v projektu Designblok Talent Card. Třetím výstavním prostorem bude nedaleký Art House Colloredo-Mansfeldský palác nacházející se u Karlova mostu. Nabídnout by měl výstavy současného českého a zahraničního uměleckého designu, které vybírali sami kurátoři Designbloku.

 

V rámci Designbloku se odehrává také Designblok Fashion Week, kterého se účastní přední čeští návrháři a také prestižní české i zahraniční módní značky.

 

Letos se akce koná ve třech základních zónách již tradičně spojených s designem v Praze – v Holešovicích, Karlíně a na Starém a Novém Městě.

Tato akce je v kategoriích:
» Festivaly
» Výtvarné umění
» Společenské akceOhodnoť akci:

Průměrné hodnocení: 4.3
Celkem hodnotících: 493Místo konání akce: Praha - různá místa
Začátek akce: 07.10.2013
Konec akce: 13.10.2013
Vstupné: Zdarma
Počet zobrazení: 5239

Akci pořádá

Profil Media s.r.o.
Okres: nezadáno
Telefon: +420 267 990 545
E-mail: pr@profilmedia.cz
Jiný kontakt: info@profilmedia.cz
WWW: http://www.designblok.cz/

Podělte se s návštěvníky o svůj zážitek na tomto místěPodělte se jako první!

Přidejte si nás na Facebooku a sdílejte akce!

Spřáteléné weby


Trička s potiskem
Vyrobte si vlastní tričko


Online hry
1000+ online her