Vyhledat akci
Místo

Druh

Skvělý dárek pro rybáře
Víte, jaký je nejlepší dárek pro rybáře?
Vtipné tričko, mikina - s rybou, kaprem a dalšími rybářskými motivy.
www.vyrobsitricko.cz

Dárek tričko pro rybáře

DNB Rodeo - MATRIX klub

Střední Evropa žije drum & bassem, ale svět o ní pramálo ví.


Pravděpodobně nejkrásnější vlaštovku do něj před časem vyslal slovenský producent B-Complex, jehož opus Beautiful Lies vydal legendární label Hospital. V pátek 28. ledna zahraje na DNB Rodeu v pražském Matrixu.

Matúš Lenický z Bratislavy začínal s hudbou již v dětství a během mládí se přes hardcore, trance a psytrance dostal až k drum & bassu. Produkuje jako B-Complex a až do roku 2009 o něm mimo Česko-Slovensko mnoho lidí neví… Pak se ale stává doslova zázrak. Pecka Beautiful Lies naprosto ohromila Tonyho Colmana, majitele Hospital Records a frontmana London Elektricity! Nezapomenutelný to okamžik, kdy Tony track poprvé pouští ve svém Hospital podcastu, mluví o něm v superlativech a poté ho dokonce rewinduje…

Nemocniční nadšení s tímto hitem rozhodně nekončí, společně s VIP verzí Beautiful Lies zde Matúš vydává celkem čtyři kousky, začleňuje se do teamu vedle velikánů ala High Contrast nebo Netsky a přijímá pozvání na vyhlášenou party Hospitality. Dalších tracků se pak ujal Santorin a poslední hit, Rolling With The Punches, si ukořistila Spearhead. Slovenský producent momentálně zažívá obrovskou popularitu nejen u nás a u sousedů - díky svému talentu se podíval do mnoha evropských zemí a vychutnal si turné po Austrálii a Novém Zélandu.

B-Complex – Beautiful Lies: http://www.youtube.com/watch?v=bhT_ntitSsk
Na akci DNB Rodeo společně s ním zahraje gramofonový kouzelník a úspěšný producent v jedné osobě, Philip T.B.C. – autor ceněného alba Audible Thoughts. O zábavu se dále postarají jeho kolegové ze Shadowboxu, Akira (Deadly Viperz) a Rudeboy, uslyšíte ale i set od dvojky Anus & Medis z Basetix Unity.

Vzhledem k tomu, že B-Complex hraje po akci v Matrixu ještě v Jihlavě, za mixážní pult se postaví již ve 23:00 – přijďte proto včas! Soundsystém se rozduní již ve 20:00, do 22:00 je vstupné za 80 Kč a 120 Kč poté. U vstupu bude možné zakoupit lístky na únorový megamejdan Let It Roll za cenu 400 Kč. Po posledním lednovém víkendu vstupenky zdraží na 500 Kč, proto si tuto nabídku nenechte ujít! Více informací o pátečních drum & bassových parties v Matrixu naleznete na www.junglednb.cz

Tato akce je v kategoriích:
» Koncerty
» Společenské akceOhodnoť akci:

Průměrné hodnocení: 4.1
Celkem hodnotících: 637Místo konání akce: Koněvova 13, Praha 3, 13000
Začátek akce: 28.01.2011
Konec akce: 29.01.2011
Vstupné: 120 Kč
Počet zobrazení: 8873

Akci pořádá

MATRIX klub
Okres: Praha město
Telefon: 608706791
E-mail: info@matrixklub.cz
Jiný kontakt: nezadáno
WWW: www.matrixklub.cz/

Podělte se s návštěvníky o svůj zážitek na tomto místěPodělte se jako první!

Přidejte si nás na Facebooku a sdílejte akce!

Spřáteléné weby


Trička s potiskem
Vyrobte si vlastní tričko


Online hry
1000+ online her