Vyhledat akci
Místo

Druh

Skvělý dárek pro rybáře
Víte, jaký je nejlepší dárek pro rybáře?
Vtipné tričko, mikina - s rybou, kaprem a dalšími rybářskými motivy.
www.vyrobsitricko.cz

Dárek tričko pro rybáře

Golf Ústí nad Orlicí

Nevelké a skromné hřiště mezi kopci i na kopci, kde vládne vstřícná atmosféra Hřiště svým názvem náleží k východočeskému městu Ústí nad Orlicí.


To je v údolí Tiché Orlice, podél jejíhož toku také vede cyklo a bruslařská stezka, která sousedí přímo s hřištěm. Dobrý příklad sportovní symbiózy. Druhá část hřiště, tři jamky, je za silnicí. Tady má hřiště už úplně jiný charakter, je to kopcovité místo, z jehož nejvyššího bodu je pěkný a daleký výhled do hornatého kraje. Devět orlických jamek je typickým domáckým areálem. Přijedete, v malém domku dřevěné recepce zaplatíte nevelké fýčko a hrajete si, co hrdlo ráčí.


Jamky jsou lineární, relativně snadné, bez většího počtu bankrů a jiných překážek. Jen někde jsou auty – hřiště obchází drajving, který je uvnitř areálu. Délkově jde o krátké hřiště, kde není žádný div, když jste na čtyřparu první ranou pár desítek metrů od vlajky. Což ale automaticky neznamená dobrý výsledek: grýny jsou malé, vyžadují skutečně přesnou krátkou hru. Jamky za silnicí mají kvůli odlišnému terénu jiný styl, tady musíte počítat s tím, že hrajete buď do prudkého kopce, anebo ze svahu. Ale to nic nemění na faktu, že zdejší hra nepřináší – i díky celkové atmosféře, stresující momenty. Ústeckoorlické hřiště, podobně jako další východočeský areál Na vrších u Hradce Králové, je výborným startovacím místem pro všechny, kteří chtějí s golfem začít.


[

 

Tato akce je v kategoriích:
» GolfOhodnoť akci:

Průměrné hodnocení: 4
Celkem hodnotících: 492Místo konání akce: Čs. armády 1181,Hnátnice - Ústí nad Orlicí,562 01
Stálá akce
Vstupné: Zdarma
Počet zobrazení: 6794

Akci pořádá

Robert Cvik
Okres: Ústí nad Orlicí
Telefon: nezadáno
E-mail: gcu@seznam.cz
Jiný kontakt: nezadáno
WWW: www.gcu.cz

Podělte se s návštěvníky o svůj zážitek na tomto místěPodělte se jako první!
Podobné akce
GOLF OSYČINA

Přidejte si nás na Facebooku a sdílejte akce!

Spřáteléné weby


Trička s potiskem
Vyrobte si vlastní tričko


Online hry
1000+ online her