Vyhledat akci
Místo

Druh

Skvělý dárek pro rybáře
Víte, jaký je nejlepší dárek pro rybáře?
Vtipné tričko, mikina - s rybou, kaprem a dalšími rybářskými motivy.
www.vyrobsitricko.cz

Dárek tričko pro rybáře

Zoo park Vyškov

Hledáte, kam na výlet? Originálním tipem se pro vás může stát návštěva ZOO PARKU Vyškov, kde se nachází jediný DinoPark na Jižní Moravě.


 

Během jarního a letního období hledá mnoho rodičů, prarodičů, ale i učitelů zajímavá místa, kam vzít děti na výlet. Originálním tipem se pro Vás může stát návštěva ZOO Parku ve Vyškově, kde se nachází jediný DinoPark na Moravě.

 

Vyškovský ZOO Park přišel s myšlenkou zaměřit se na chov domácích a hospodářských zvířat z celého světa. Díky tomuto nápadu dnes mnoho městských dětí pozná, pohladí si nebo nakrmí zvířata, která v dřívějších dobách byla běžně chována doma.

 

Na „Dvorečku naší babičky“, kde to vypadá jako na starém selském dvoře, volně pobíhají kozy, ovečky, prasátka i drůbež.

 V ZOO najdete expozice domácích králíků, pavilon hrabavé drůbeže, kachny, husy a množství velkého skotu a koní. Dozvíte se zde spoustu zajímavých informací, třeba i to, že slepice mohou mít stejně pestré barvy jako papoušci.

 Při své návštěvě se určitě nezapomeňte podívat do části s výběhy nazvanými Asie, Afrika a Jižní Amerika, kde uvidíte velké i malé přežvýkavce, dlouhorohý vahumský skot watussi, jaky domácí, velbloudy jednohrbé i dvouhrbé, lamy, nanduy a pštrosy.

 

Až budete mít prohlédnutá všechna živá zvířata, nasednete do DinoExpresu na cestu do druhohorního DinoParku. Při pohodlné procházce lesem potkáte kolem 40 ozvučených dinosaurů v životních velikostech, z nichž někteří jsou dokonce pohybliví.

 Dinosauři však nejsou jedinou atrakcí, kterou DinoPark ve Vyškově nabízí. Pozornost jistě přitáhne 3D kino, ve kterém s nasazenými polarizačními brýlemi zažijete iluzi trojrozměrné projekce. 

 

Tato akce je v kategoriích:
» Zoo
» VýletyOhodnoť akci:

Průměrné hodnocení: 4.2
Celkem hodnotících: 429Místo konání akce: Cukrovarská 424/9 682 01 Vyškov
Stálá akce
Vstupné: Zdarma
Počet zobrazení: 5712

Akci pořádá

ZOO PARK Vyškov
Okres: Vyškov
Telefon: nezadáno
E-mail: zoopark@zoo.vyskov.cz
Jiný kontakt: nezadáno
WWW: http://www.zoo-vyskov.cz/

Podělte se s návštěvníky o svůj zážitek na tomto místěPodělte se jako první!
Podobné akce

Přidejte si nás na Facebooku a sdílejte akce!

Spřáteléné weby


Trička s potiskem
Vyrobte si vlastní tričko


Online hry
1000+ online her