Vyhledat akci
Místo

Druh

Skvělý dárek pro rybáře
Víte, jaký je nejlepší dárek pro rybáře?
Vtipné tričko, mikina - s rybou, kaprem a dalšími rybářskými motivy.
www.vyrobsitricko.cz

Dárek tričko pro rybáře

Beltine Forest hotel

Hotelový komplex Beltine Forest Hotel v Ostravicích své hosty hýčká luxusem při ubytování v 9 zahradních apartmánech a 36 moderně zařízených pokojích.


Svůj pobyt zde klienti mohou osvěžit sportovními aktivitami, jako je horská turistika, venkovní bazén, nordic walking a další nabízené aktivity. Pasivní odpočinek si vychutnáte v hotelovém wellness a spa centru.

Sportovně založení klienti jistě uvítají širokou škálu sportovních příležitostí. Nejen že okolí Beltine Forest Hotelu disponuje rozsáhlými možnostmi k pěkným výletům, ale také se nabízí možnost zapůjčení horských kol a holí pro nordic walking. Vyznavači golfu se jistě spokojí se dvěma vyhlášenými golfovými hřišti v Ostravici a na Čeladné. Milovníci koní si mohou zajistit projížďku a adrenalinoví nadšenci se skvěle vyřádí na zapůjčených čtyřkolkách.


Hotelové wellness a spa centrum Vás zahřeje v bazénu s vířivkou a masážními tryskami nebo ve finské a parní bylinkové sauně. Ještě intenzivnější teplíčko pocítíte v Tepidáriu neboli teplé lázni, která sálá teplo z vyhřívaných stěn, podlahy a lavic vnitřního prostoru. Opakem zahřívacích wellness procedur je tzv. ledová masáž, při níž se přikládají ledové kousky na postižená místa. Masáž pozitivně působí na bolestivé tkáně, které na základě působení chladem reagují zmenšením otoku či odezněním bolesti. Stejně jako nabídka masáží je pestrá nabídka dalších příjemných wellness služeb. 

Tato akce je v kategoriích:
» WelnessOhodnoť akci:

Průměrné hodnocení: 3.9
Celkem hodnotících: 316Místo konání akce: Ostravice 386, 73914 Ostravice
Stálá akce
Vstupné: Zdarma
Počet zobrazení: 5307

Akci pořádá

Beltine Forest hotel
Okres: Frýdek-Místek
Telefon: nezadáno
E-mail: recepce@foresthotels.cz
Jiný kontakt: nezadáno
WWW: http://www.beltinehotel.cz/

Podělte se s návštěvníky o svůj zážitek na tomto místěPodělte se jako první!

Přidejte si nás na Facebooku a sdílejte akce!

Spřáteléné weby


Trička s potiskem
Vyrobte si vlastní tričko


Online hry
1000+ online her