Vyhledat akci
Místo

Druh

Skvělý dárek pro rybáře
Víte, jaký je nejlepší dárek pro rybáře?
Vtipné tričko, mikina - s rybou, kaprem a dalšími rybářskými motivy.
www.vyrobsitricko.cz

Dárek tričko pro rybáře

Penzion Sluníčko***

Penzion Sluníčko leží na úpatí Lysé Hory v Moravskoslezských Beskydech. Dohromady s nedalekým hotelem Sepetná tvoří Rekreační centrum Sepetná.


Útulný penzion obklopen beskydskou přírodou se nachází dva kilometry od centra obce Ostravice nedaleko výchozího bodu pro výšlapy na Lysou horu u lanového centra Opičárna. Součástí penzionu je nejvýše položené koupaliště s tobogany v Beskydech, kde mají hosté penzionu v sezoně volný vstup. K dalším sportovním aktivitám jsou určeny 2 kurty na míčové sporty, dětský koutek s pískovištěm, houpačkou, kolotočem a lezeckou stěnou.  

Součástí penzionu Sluníčko je restaurace, dětský koutek a herna, kde je k dispozici billiard, šipky či stolní fotbálek. Pro místo relaxace a odpočinku doporučujeme využít privátní wellness s whirlpoolem, infra kabinou s mořským klima a vyhřívaným tapidáriem s nádherným výhledem na okolní hory. 

Nabízíme tři typy pokojů (klasické, LUX a rodinné pokoje). Pokoje LUX jsou navíc vybaveny vířivou nebo obyčejnou vanou. Rodinné pokoje mají dvě ložnice a společné sociální zařízení. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, LCD TV s přehrávačem DVD a rádiem, telefonem, trezorem, připojením k internetu, minibarem atd... Ubytovaným hostům je podávána snídaně formou švédských stolů a večeře výběrem z menu nebo bufetem. 

Pokud raději volíte ubytování v soukromí, je pro vás ideální depandance penzionu Chata Měsíček vzdálená necelých 50 m od penzionu. 

Ubytovaní hosté mohou využít také sportovní aktivity v RelaxCentru u hotelu Sepetná vzdáleném cca  8 minut od penzionu a rezervovat si bowling, badminton či sportovní trenažér. Za příznivého počasí je možné vyrazit na projížďku po okolí na elektrokolech, vozítcích segway či ve vyhlídkovém elektrovozítku pro 6 osob.  
Pro chvíle odpočinku je k dispozici nabídka masáží či relaxačních koupelí pro jednotlivce i páry.

 

Tato akce je v kategoriích:
» Cyklo turistika
» Pěší turistika
» Festivaly
» Koncerty
» Letní sporty
» Welness
» Koupaliště
» Jídlo
» Vodní sporty
» Zimní sporty
» VýletyOhodnoť akci:

Průměrné hodnocení: 4
Celkem hodnotících: 320Místo konání akce: Ostravice 1279, 73914 Ostravice
Stálá akce
Vstupné: Zdarma
Počet zobrazení: 6098

Akci pořádá

Penzion Sluníčko***
Okres: Frýdek-Místek
Telefon: +420 603 852 100
E-mail: slunicko@sepetna.cz
Jiný kontakt: +420 558 682 282
WWW: http://www.slunicko-penzion.cz/

Podělte se s návštěvníky o svůj zážitek na tomto místěPodělte se jako první!

Přidejte si nás na Facebooku a sdílejte akce!

Spřáteléné weby


Trička s potiskem
Vyrobte si vlastní tričko


Online hry
1000+ online her