Vyhledat akci
Místo

Druh

Skvělý dárek pro rybáře
Víte, jaký je nejlepší dárek pro rybáře?
Vtipné tričko, mikina - s rybou, kaprem a dalšími rybářskými motivy.
www.vyrobsitricko.cz

Dárek tričko pro rybáře

Hotel Bellevue - Tlapák

Při pobytu v Hotelu Bellevue lze užít, krom lázeňských procedur, také wellness služeb, poskytovaných různou formou pobytů.


Z wellness nabídky si host může užít speciálních masáží, zábalů, ale také kosmetiky, kadeřnice, pedikúry, sauny, balneorehabilitačního centra či solné jeskyně. Při pobytu v Hotelu Bellevue se rozhodně nebudete nudit, a to ani ve zde stráveném volném čase.

Nabídka wellness služeb Hotelu Bellevue je opravdu pestrá, a to díky nepřebernému množství uváděných wellness pobytů. Jedná se například o „dámský wellness víkend“ s ubytováním v pokoji ve **** standardu na tři dny a dvě noci, včetně plné penze a pitné kúry. Při dámském víkendu jsou užívány wellness procedury – solno-jodová jeskyně, podvodní masáž, klasická ruční masáž, teplý parafínový zábal na ruce a kadeřnice s kosmetikou.


Naproti tomu wellness pobyt „pánský wellness víkend“ probíhá ve stejném ubytovacím standardu a stejné délce pobytu s plnou penzí a pitnou kúrou, jen wellness procedury se mírně liší, když v pánském víkendu absolvujete masáž nohou relaxační emulzí, podvodní masáž, solno-jodovou jeskyni, floating-Mrtvé moře a klasickou ruční masáž. Pobyt, který však mohou absolvovat muži i ženy, je nazýván „týdenní wellness pobyt“, který skutečně probíhá sedm dní a šest nocí s ubytováním v jednolůžkovém nebo dvoulůžkovém pokoji, stejně vybaveném jako v předchozím pobytu, avšak se stravou ve formě polopenze a s pitnou kúrou.


Program wellness procedur zahrnuje kosmetické ošetření, kadeřnictví, manikúra s parafínovým zábalem, pedikúra, podvodní masáž, masáž zad lávovými kameny, relaxační seanci v solno-jodové jeskyni, muzikoterapii a bazén s protiproudem. Hotel Bellevue – Tlapák dále uvádí deset libovolně volitelných wellness programů, mezi nimiž se například objevuje parní lázeň s vibrační masáží, která je vhodná ke snižování nadváhy, nebo přírodní čistící kúra, která způsobuje detoxikaci těla anebo vyhlazování celulitidy, sloužící k pročištění lymfatického systému. 

Tato akce je v kategoriích:
» WelnessOhodnoť akci:

Průměrné hodnocení: 3.6
Celkem hodnotících: 347Místo konání akce: nám. T. G. Masaryka 654/III, 29001 Poděbrady
Stálá akce
Vstupné: 2830 Kč
Počet zobrazení: 5400

Akci pořádá

Hotel Bellevue - Tlapák
Okres: Nymburk
Telefon: nezadáno
E-mail: hotel@bellevue.cz
Jiný kontakt: nezadáno
WWW: www.bellevue.cz

Podělte se s návštěvníky o svůj zážitek na tomto místěPodělte se jako první!

Přidejte si nás na Facebooku a sdílejte akce!

Spřáteléné weby


Trička s potiskem
Vyrobte si vlastní tričko


Online hry
1000+ online her