Vyhledat akci
Místo

Druh

Skvělý dárek pro rybáře
Víte, jaký je nejlepší dárek pro rybáře?
Vtipné tričko, mikina - s rybou, kaprem a dalšími rybářskými motivy.
www.vyrobsitricko.cz

Dárek tričko pro rybáře

Wellness hotel Libenský

Kromě lázeňských služeb Hotel Libenský provozuje i wellness služby, kterých lidé využívají především pro relaxaci a odpočinek.


Výběr wellness služeb v Hotelu Libenský je štědrý, a proto si lze zvolit z několika nabízených masáží, zábalů i jiných wellness procedur.

K wellness postupům patří především masáže, které nechybí ani mezi wellness službami Hotelu Libenský. Skořicový zábal a masáž dolních končetin proti celulitidě patří mezi wellness masáže hotelu. Touto masáží dochází k prokrvení a prohřátí tkáně, zlepšení odtoku lymfy, částečnému odplavení vody a tuků v určitých partiích, vyhlazení kůže a relaxaci těla i duše. Masáž trvá rovnou hodinu. Taková medová masáž zad patří k vakuovým masážím, jež se provádějí na bázi použití medu, který zlepšuje, prokrvuje a vyživuje pokožku a zbavuje ji i celý organismus toxických látek.


K dlouhodobějším účinkům klient může absolvovat některý z nabízených relaxačních pobytů. Jedná se o pobyty zvané „dámský víkend“, „týden pro ženy“, „wellness pobyt“, „relax pro muže“, „dovolená šitá na míru“ a mnoho dalších odlišných pobytů. Zvolíte-li „dámský víkend“, čekají Vás tři dny a dvě noci v *** lázeňském hotelu s polopenzí. Program dámského víkendu zahrnuje perličkovou koupel, klasickou částečnou masáž, solnou jeskyni, poukaz do kavárny Viola a službu dle výběru složeného z čokoládového zábalu, kosmetiky, kadeřnictví a manikúru s pedikúrou. Pro starší klienty je uvedena možnost pobytu „Lázeňský pobyt pro seniory +55“, který obsahuje ubytování na celý týden, tedy šest nocí v *** lázeňském hotelu s polopenzí, šest balneoprocedur a jeden kulturní pořad. 

Tato akce je v kategoriích:
» WelnessOhodnoť akci:

Průměrné hodnocení: 3.9
Celkem hodnotících: 249Místo konání akce: nám. T. G. Masaryka A37, 29033 Poděbrady
Stálá akce
Vstupné: 2450 Kč
Počet zobrazení: 5162

Akci pořádá

Wellness hotel Libenský
Okres: Nymburk
Telefon: nezadáno
E-mail: není
Jiný kontakt: nezadáno
WWW: http://libensky.hotel.relaxos.cz/

Podělte se s návštěvníky o svůj zážitek na tomto místěPodělte se jako první!

Přidejte si nás na Facebooku a sdílejte akce!

Spřáteléné weby


Trička s potiskem
Vyrobte si vlastní tričko


Online hry
1000+ online her