Vyhledat akci
Místo

Druh

Skvělý dárek pro rybáře
Víte, jaký je nejlepší dárek pro rybáře?
Vtipné tričko, mikina - s rybou, kaprem a dalšími rybářskými motivy.
www.vyrobsitricko.cz

Dárek tričko pro rybáře

Wellness hotel Zámeček

Pobyt v Hotelu Zámeček v Poděbradech doprovází mnoho wellness služeb, jichž může ubytovaný host využít.


Tyto wellness služby jsou nabízeny také formou balíčků a různých programových sestav, v rámci nichž klient absolvuje masáže, koupele, zábavné aktivity i jiné. Krom toho se Vám naskytne možnost mnohých kulturních příležitostí, včetně společenských akcí.

Mezi wellness službami, poskytovanými Hotelem Zámeček, nechybí ani zvláštní wellness balíčky, například „Balíček pro manažery“, kterých je možno využít v každém dni celého týdne, trvající ovšem tři dny a dvě noci. Cena balíčku zahrnuje ubytování v jednolůžkovém či dvoulůžkovém pokoji, polopenzi a zvláštní program, tvořící například welcome drink (uvítací nápoj), uhličitou koupel, aromaterapeutickou masáž, solnou jeskyni, infrasaunu, poukaz do kavárny Viola a jiné výhody.


Hotel Zámeček myslí i na partnerské dvojice, které mohou využít speciálního wellness balíčku „Romantický víkend na zámečku“, probíhající od čtvrtka do neděle, tedy čtyři dny a tři noci, v jednolůžkovém či dvoulůžkovém pokoji s každodenní snídaní a jednou romantickou večeří, přičemž pár absolvuje uhličitou koupel, klasickou masáž, bahenní zábal, infrasaunu, solnou jeskyni a získá poukaz do kavárny Viola.


Podobný balíček s výjimkou romantiky si může zakoupit i jedinec. Balíček se nazývá „Zámecký víkend“, který probíhá též od čtvrtka do neděle, tedy čtyři dny, a obsahuje polopenzi, welcome drink, uhličitou koupel, klasickou masáž, bahenní zábal, solnou jeskyni a poukaz do kavárny. Hotel Zámeček uvádí ještě dva wellness balíčky, jmenované „Exkluzivní týden v Polabí“ a „Kardiopreventivní program“. 

Tato akce je v kategoriích:
» WelnessOhodnoť akci:

Průměrné hodnocení: 3.9
Celkem hodnotících: 229Místo konání akce: Husova 51/232, 29033 Poděbrady
Stálá akce
Vstupné: 2900 Kč
Počet zobrazení: 5182

Akci pořádá

Wellness hotel Zámeček
Okres: Nymburk
Telefon: nezadáno
E-mail: zamecek@lazne-podebrady.cz
Jiný kontakt: nezadáno
WWW: http://www.lazne-podebrady.cz/

Podělte se s návštěvníky o svůj zážitek na tomto místěPodělte se jako první!

Přidejte si nás na Facebooku a sdílejte akce!

Spřáteléné weby


Trička s potiskem
Vyrobte si vlastní tričko


Online hry
1000+ online her