Skvělý dárek pro rybáře
Víte, jaký je nejlepší dárek pro rybáře?
Vtipné tričko, mikina - s rybou, kaprem a dalšími rybářskými motivy.
www.vyrobsitricko.cz

Výlet do Liberce
........aneb kdo v Liberci nebyl, jako by nebyl.............
Chtěl bych Vás pozvat do Liberce, do města které má přes 100 tisíc obyvatel a je tak pátým největším českým městem (třetím v Čechách). V Liberci najdete spoustu míst, které lze při návštěvě tohoto nádherného města navštívit.
Liberec se nachází asi 91 km severo-severovýchodně od Prahy a asi 99 km severo-severozápadně od Hradce Králové. Město leží v Liberecké kotlině Žitavské pánve mezi Ještědsko-kozákovským hřbetem a Jizerskými horami. Pata radnice je ve výšce 374 m n. m., nejvyšším bodem katastru města je vrchol Ještědu (1012 m n. m.), bod nejnižší se nachází v městské části Machnín (325 m n. m.). Městem protéká Lužická Nisa a její přítoky, například Černá Nisa a Harcovský potok, na něm leží Harcovská přehrada. Přirozenými vodními plochami jsou rybníky: například Vesecký (tzv. Teich), Kačák (Žabák) v Krásné Studánce a rybník Seba.
Město se do roku 1939 rozprostíralo na ploše 6,2 km², což dnes představuje historický střed města. Po připojení 11 obcí roku 1939 se město déle rozrostlo o dalších 23 obcí v letech 1954, 1963, 1976, 1980 a 1986. Po roce 1989 se naopak čtyři obce od města oddělily. Celková rozloha města tak dnes činí 106,1 km². Z této rozlohy tvoří 37,5 % zemědělská půda, téměř polovina jí jsou louky a pastviny. Dvě třetiny nezemědělské půdy tvoří půda lesní.
Kdo by chtěl vidět v Liberci vše, tak mu na to jeden den určitě nestačí. A protože chci , aby se do Liberce přijeli podívat všichni, tedy jak rodiny s dětmi malými, tak velkými či žádnými, aby přijeli páry, party, prostě všichni, připravil jsem tedy pro Vás alespoň dvě, doufám že zajímavé trasy městem Liberec, které se Vám v rámci jednodenní návštěvy tohoto města pokusí ukázat co nejvíce zajímavého.
Jedna trasa je více naučná, poznávací, druhá je zase více o zábavě, je víc zaměřená pro rodiny s dětmi.
Trasy jsem takto i pro lepší rozlišení nazval :
1. Trasa výletně vzdělávací (ZOO, Botanická zahrada, Severočeské muzeum, Liberecká radnice, Ještěd)
2. Trasa výletně zábavná (ZOO, Botanická zahrada, Centrum Babylon – Lunapark, IQ park, Aquapark)
Obě trasy lze absolvovat autem, tramvají či pěšky. Protože jsme na výletě, mé doporučení je v Liberci použít kombinaci cestování tramvají a přesunů po vlastní ose a této kombinaci jsou přizpůsobeny i itineráře pro výlet.
Protože nevím, čím do Liberce dorazíte, oba okruhy proto začínají u vlakového nádraží, které je nedaleko autobusového nádraží. Pro výletníky, kteří přijedou do Liberce autem, je u obou těchto nádraží možnost celodenního parkování. Obě trasy „leží“ v trasách libereckých tramvají, díky tomu lze itinerář operativně ( z důvodu počasí, nedostatku času…) upravovat například změnou pořadí jednotlivých návštěv, nebo vynecháním návštěvy některého z mých tipů.
1.Trasa výletně vzdělávací ( ZOO, Botanická zahrada, Severočeské muzeum, Liberecká radnice, Ještěd)
Tato trasa je vhodná pro všechny, v případě výletu s dětmi doporučuji děti starší 12 let
9,00 – Start - Zastávka Liberecké tramvaje
Zastávka tramvaje č. 3 , ta se nachází přímo před vlakovým nádražím, směr Lidové sady
(2 minuty chůze od autobusového nádraží či parkoviště), vystoupíme na zastávce ZOO
Jízdní řád soboty, neděle, svátky:
8,00 – 20,00 jezdí tramvaj každých 10 minut, před 8,00 a po 20,00 každých 15 minut
Cena jízdného
ZÁKLADNÍ přestupní 18,- Kč 40 min
ZLEVNĚNÁ přestupní 9,- Kč 40 min
24 hodinová základní 70 Kč
24 hodinová zlevněná 35 Kč
Jednodenní skupinová 140 Kč
9,20 - Liberecká ZOO
Je nejstarší zoologická zahrada v bývalém Československu chová kolem 170 druhů zvířat o celkovém počtu více než 1000 jedinců. Pouze v ZOO Liberec můžete spatřit bílou formu tygra indického (Panthera tigris) či monumentální takiny čínské (Budorcas taxicolor bedfordi), které zahrada odchovává jako jediná v Evropě. Zcela výjimečná je rovněž jedna z nejucelenějších kolekcí dravců na starém kontinentu, v níž nechybí například orlosupi bradatí, supi hnědí i mrchožraví, orli královští, skalní, jestřábí i východní či čimanga falklandská, žlutavá a horská.
Bílé tygry chová ZOO Liberec od roku 1994, kdy dovezla sourozenecký pár Isabellu a Columba ze Švédska. Po získání nepříbuzného samce zahrada po osmi letech odchovala tři koťata. V současné době pečuje o samce Parise (* 2005) a samice Artemis (* 2002) a Suryu Báru (* 2008). Bílí tygři nejsou albíni, trpí pouze nedostatkem základního barviva. Jejich hlavními identifikačními znaky jsou černobílé pruhování, modré oči, růžový čumák a stejně zbarvená bříška tlapek.
Otvírací doba
Otevřeno je každý den ( Po - Ne )
8,00 – 17.00 ( v době zimního času )
8,00 – 18.00 ( v době zimního času )
Ceník vstupného
dospělí 115 Kč
děti do 3 let zdarma
děti od 3 do 15 let 65 Kč
studenti / senioři nad 65 let 65 Kč
A protože se botanická zahrada nachází hned vedle zoologické zahrady, k botanické zahradě dojdeme pěšky.
11,00 - Botanická zahrada
je nejstarší v České republice, překročila 110 let věku. Dlouhá historie je dobrým základem pro jakousi spolehlivost kvality. Přechovávání dědictví po minulých zahradnických generacích, ve formě nashromážděných sbírek živých rostlin a leckdy těžce utvářených tradic, ovšem nestačí. Botanická zahrada, kladoucí si za úkol být opravdu prestižní institucí, musí být výspou odborné civilizace, musí inspirovat nápaditostí zahradního umění i formovat vkus. Její životnost se musí projevovat zahraničními pracovními kontakty, odbornými studiemi, školením studentů, publikační činností, účastí na projektech ochrany přírody, a také rozvíjením kvalit vlastního personálu.Botanická zahrada Liberec se stará o nejpestřejší soubory exotických rostlin v České republice. Ročně ji navštěvuje kolem 100 000 lidí.
Otvírací doba
Otevřeno je každý den ( Po - Ne )
8,00 – 16.00 ( v době zimního času )
8,00 – 18.00 ( v době zimního času )
Ceník vstupného
Dospělí 140 Kč
Žáci a studenti 70 Kč
ZTP 70 Kč
ZTP-P ( též doprovod ) zdarma
Děti předškolního věku mají vstup zdarma.
12,30 – čas oběda
Předpokládám, že všichni jsou v tuto chvíli již opravdu hladoví, proto nabízím :
Restaurace Rybářská bašta
Restaurace leží na nejkrásnějším a nejvyhledávanějším místě v Liberci. Říká se mu tady u nás v Liberci Staré Město. Restaurace Rybářská bašta sousedí s Libereckou Zoo, která je nejstarší zoo v Evropě. Ale, hned o podál je další kulturní vyžití. Botanická zahrada a asi 400m Liberecké MuzeumRestaurace Rybářská bašta leží na malebném Labutím jezírku, které je plné ryb. V létě tu ryby dělají úchvatnou podívanou. Návštěvníci Rybářské bašty je tu krmí pečivem, po kterém doslova vyskakují z vody a ukazují tak svojí krásu a velikost. Myslím, že Rybářská bašta má nejkrásnější letní terasu ze všech restaurací v Liberci. Máme terasu o kapacitě 80 míst na sezení. Terasa lemuje jezírko a je metr nad vodou. Je tady tudíž romantický pohled na labutě a pelikány.
Uvnitř bašty najdete krásný pohled ven na labutí jezírko a letni terasu. Na které v létě grilujeme selátka, steaky, ryby, zeleninu. U vnitř je také 65 míst k sezení a dětský koutek pro dětičky. Ale, restaurace dokáže pojmout až 80 hostů. A s letní terasou dokážeme obsloužit až 170 hostů. Pokud se chystáte do Liberce na výlet. Do zoo nebo prostě jen tak. Navštivte prosím naší restauraci, která tu stojí už 121 let a už 40 let funguje jako restaurace.
Otvírací doba:
1. ledna až 31. března je v pondělí zavřeno
Otevírací doba v období od 1. dubna do 31. prosince:
Po 11:00 – 21:00
Ut 11:00 – 22:00
St 11:00 – 22:00
Čt 11:00 – 22:00
Pá 11:00 – 23:00
So 11:00 – 23:00
Ne 11:00 – 21:00
14,00 – Zastávka Liberecké tramvaje
A po dobrém obědě opět tramvají číslo 3 se přesuneme k Severočeskému muzeu. Tramvaj směr Horní Hanychov, vystoupíme na zastávce Muzeum
14,15 - Severočeské muzeum
Severočeské muzeum v Liberci patří mezi největší muzea v České republice. Založeno bylo v roce 1873 jako uměleckoprůmyslové muzeum a v českých zemích je nejstarším muzeem tohoto typu.
Dnes zahrnuje Severočeské muzeum kromě bohaté knihovny tři sbírková oddělení, přírodovědecké, historické (s archeologií) a uměleckohistorické. Tomuto členění odpovídají i stálé expozice, v nichž jsou po generální rekonstrukci celé budovy v letech 1982-1988 instalovány vybrané sbírkové předměty.
V přízemí budovy je umístěna přírodovědná expozice. Je věnována přírodě významných krajinných celků v severních Čechách, chráněným krajinným oblastem Jizerské hory, České středohoří, Lužické hory, Labské pískovce a Kokořínsko. Snahou autorů expozice bylo ukázat přírodu severních Čech ve své šíři a vzájemných vztazích. Následující expozice prehistorie chronologicky dokládá pravěk regionu. Expozice dějin Liberecka dokumentuje období od kolonizace území ve 12. století do vzniku republiky v roce 1918. Zvláštní pozornost je věnována vývoji textilní výroby (v expozici je umístěno originální textilní nářadí cechovní a manufakturní výroby). S jejím mohutným rozvojem v 19. století byla spojena přeměna regionu v moderní průmyslovou oblast. Zvláštní oddíl této expozice je věnován městu Liberci.
Stálá expozice v prvním patře budovy zahrnuje evropský vývoj uměleckých řemesel od antiky do současnosti (tapiserie, sklo, keramika, porcelán, textil, knižní vazby, obecné a ušlechtilé kovy, cín, hodiny, šperky, nábytek, dřevořezby a fotografie). Přestože je v tomto přehledu zastoupeno více než 1 200 sbírkových předmětů, je to pouze nepatrná část celkového bohatství depozitárně uložených sbírek. Stálé expozice před dvěma lety doplnila expozice plakátu, která je umístěna na podestě v přízemním mezaninu a expozice mechanických hudebních automatů, umístěná ve sloupové síni.
Otvírací doba
denně mimo pondělí
9:00-17:00 hodin
středa do 18:00 hodin
Ceník vstupného
Expozice + výstavy:
dospělí: 50,- Kč
studenti, žáci: 20,- Kč
důchodci: 20,- Kč
Pouze výstavy:
dospělí: 30,- Kč
studenti, žáci: 10,- Kč
důchodci: 10,- Kč
děti do 6 let, ZTP
ZTPP: zdarma
rodinné: 120,- Kč
15,15 - Zastávka Liberecké tramvaje
A opět tramvají číslo 3 se nyní přesouváme k Liberecké radnici. Tramvaj směr Horní Hanychov, vystoupíme na zastávce Šaldovo náměstí
15,30 – Liberecká radnice
Liberecká radnice je novorenesanční budova na libereckém náměstí Dr. E. Beneše. Je sídlem magistrátu, dominantou a jedním ze symbolů města. Stavba má přibližně čtvercový půdorys, v jejím středu je ponechán dvůr přístupný z obou boků stavby. Nad hlavním průčelí budovy obráceném k náměstí se zvedá trojice věží. Nejvyšší z nich, prostřední, má výšku 56 metrů. Původně její vrchol zdobila měděná socha rytíře Rolanda, ochránce městských práv. Socha byla roku 1952 nahrazena rudou hvězdou. Ta byla sňata v roce 1989 a následujícího roku nahrazena lvem jakožto symbolem České republiky. Konečně, roku 2005 byla na vrchol věže umístěna kopie původní sochy rytíře.
Otvírací doba
červen – září
pondělí-pátek
9:00 - 15:00 hod + sobota: 9:00 - 11:00 hod.
každou celou hodinu, začátek posl. prohlídky je shodný s uvedeným časem
říjen – květen
čtvrtek 9:00 - 15:00
každou celou hodinu. Za nepříznivého počasí není z bezpečnostních důvodů přístupná věž.
Ceník vstupného
I. okruh: chodby (cca 15 min.) = 15 Kč český jazyk / 20 Kč cizí jazyk
II. okruh: chodby a obřadní síň (cca 30 min.) = 20 Kč český jazyk / 30 Kč cizí jazyk
III. okruh: chodby a věž (cca 30 min.) = 20 Kč český jazyk / 30 Kč cizí jazyk
IV. okruh: chodby, obřadní síň a věž (cca 40 min.) = 50 Kč český jazyk / 70 Kč cizí jazyk
Slevy: Děti do 15 let, školní skupiny v rámci výuky, důchodci nad 70 let, držitelé průkazu ZTP mají prohlídky zdarma. Děti starší 15 let a studenti platí jednotnou cenu 5 Kč.
16,15 - Zastávka Liberecké tramvaje
Jak jinak, než tramvají číslo 3 se vydáme na poslední místo této trasy a tím je Ještěd, pojedeme opět směr Horní hanychov, kde i vystoupíme
16,50 - Zastávka lanovky na Ještěd
Lanová dráha je v provozu každý den mimo pondělí od 8 do 19 hodin vždy v pravidelných intervalech dle jízdního řádu (trať číslo 900). V pondělí jezdí lanovka od 14 do 19 hodin. Při větším zájmu se konají další mimořádné jízdy, dovolují-li to provozní podmínky a je-li za každou mimořádnou jízdu zaplaceno jízdné nejméně za 30 osob. Při nepříznivých povětrnostních podmínkách není lanová dráha v provozu. O odstavení lanové dráhy z provozu pro technickou údržbu nebo pro silný vítr a mráz jsou cestující vždy včas informováni.
Ceník jízdného
Dospělí Děti
Jednosměrná 75 40
Zpáteční 120 60
Jízdní kolo 50
Všechny ceny jsou uvedeny v Kč.
17,30 - Ještěd
Ještěd nejvyšší hora Ještědského hřbetu (1012 m.n.m.). Odedávna je považován za jednu z hlavních dominant severních Čech a za symbol města Liberec, rozprostírajícího se pod ním.
V roce 1737 byl poprvé na vrcholovém skalisku vztyčen kříž, první z řady křížů na Ještědu. Již roku 1847 byl na vrcholu této hory postaven domek, který sloužil jako občerstvovací stanice. Roku 1868 byl domek nahrazen kamennou chatou, vedle které v roce 1876 vyrostla 5 m vysoká vyhlídková věž. Ta však musela být záhy stržena.
Stále větší nápor návštěvníků vedl k vybudování nové mohutné kamenné budovy s 23 metry vysokou věží, uzpůsobenou jako rozhledna. Slavnostní otevření této nové dominanty Ještědu se konalo 13. ledna 1907. Tato jedinečná stavba s bohatou historií bohužel ukončila svůj provoz tragicky, požárem 31. 1. 1963. Již po dvou letech byla zahájena stavba nové moderní budovy s věží vysokou 90 m podle návrhu architekta Karla Hubáčka. V roce 1969 za ní získal mimořádně prestižní Perretovu cenu Mezinárodní unie architektů.
Z vrcholu hory Ještěd se otvírá neomezený pohled na všechny světové strany. Její tvar i kultivovaný technicismus jedinečně reaguje na krajinný kontext, na kuželovitý vrchol hory, jemuž dodává elegantní aerodynamickou špičku
Ceny vstupného
neplatí se
19,00 - Přesun lanovkou a tramvají č. 11 na vlakové, autobusové nádraží či k parkovišti.
2.Okruh Výletně zábavný (ZOO, Botanická zahrada, Dětský koutek Liberec, Centrum Babylon – Lunapark, IQ park, Aquapark)
Tento okruh je vhodný pro všechny věkové kategorie, zejména pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií
První dva tipy pro výlet jsou shodné s itinerářem první trasy, proto nyní pouze krátká rekapitulace
9,00 – Start - Zastávka Liberecké tramvaje
9,20 – Liberecká ZOO
11,00 – Botanická zahrada
12,30 – čas oběda
A tady dochází k změně, abychom to po obědě neměli do Centra Babylon moc daleko, přesuneme se nyní tramvají číslo 3, směr Horní Hanychov až do centra města a vystoupíme na zastávce Fugnerova, kde nalezneme restauraci Plaudit
12,45 – oběd Restaurace Plaudit
V příjemném prostředí si zde přijdou na své především milovníci dobrého jídla. Vybírat můžete z bohaté nabídky minutkové kuchyně, specialit kuchaře, denních menu a nově přes 50 druhů pizzy. Nabízíme široký výběr z více jak 90 cocktailů. Čepujeme Plzeňský prazdroj, Gambrinus a Master.
• Příjemné posezení s možností jak u barových stolků tak restauračních nebo přímo na baru
• Možnost využití odděleného salonku
• Možnost posezení na zahrádce v centru Liberece
• Podáváme polední menu od pondělí do pátku - výběr ze 3 jídel (mezi 11 - 15 hodinou)
• Možnost sledování televizních přenosů
• Možnost zahrát si šipky a fotbálek
• Dovolujeme si Vám nabídnout možnost zakoupení dárkových poukazů na útratu v našich provozovnách ve Vámi stanovené výši.
• Přes obědy nekuřácká část
Otvírací doba
Ne - Čt: 11 - 24 hod.
Pá - So: 11 - 02 hod
14,00 – Centrum Babylon
Po určitě výborném obědě se přesuneme „po vlastní ose“ k Centru Babylon a tady začne ta opravdu zábavná část
Centrum Babylon je největší krytý zábavní, společenský a hotelový komplex v České republice. Tento ojedinělý projekt byl vybudován v roce 1997 v areálu opuštěné textilní továrny na ploše o rozloze 25 000 m2. Součástí CENTRA BABYLON je nákupní městečko, více než desítka různých restaurací, barů a společenských prostor, z nichž část je umístěna v klenutém sklepení. Nechybí zde diskotéka ani kasino.Pro malé návštěvníky byla vybudována staročeská pouť ve formě lunaparku, ve kterém se nachází autodrom, kolotoče, houpačky, prolézačky, video simulátory a řada dalších atrakcí. Ti větší si mohou zahrát laserové hry, bowling nebo třeba zacvičit aerobik. Největším turistickým magnetem je tematický AQUAPARK se spoustou vodních atrakcí i klidových relaxačních zón. Návštěvníci mohou využít několik saun, různé typy masáží, jsou nabízeny i wellness programy a další atraktivní služby. Součástí komplexu je i čtyřhvězdičkový HOTEL BABYLON s kapacitou přes 1000 lůžek.
14,15 - Babylon – Lunapark
Zastřešený areál se zábavními atrakcemi pro děti i dospělé s celoročním provozem
Vybavení:
• autodrom
• kolotoče, houpačky, prolézačky, trampolíny
• horolezeckou stěnu
• rodeo na divokém býku
• videohry, simulátory a další
• vše v ceně vstupného bez časového omezení
• občerstvení přímo v areálu
V rámci Lunaparku je možno navštívit i LASER GAME - Zábavný boj
Vytvořte tým a přijďte si zahrát
Vybavení:
• elektronické vesty s čidly pro registraci zásahů
• laserové zbraně (bezpečné)
• reálné temné suterénní prostory
• skutečné nástrahy a překážky
• počítačové vyhodnocení
• výsledkové listiny se záznamem hry pro každého bojovníka
Otvírací doba
Otevřeno denně 10:00–20:00
Ceník vstupného
Děti do 100 cm výšky bezplatně
Osoby nad 100 cm výšky 120
Osoby nad 100 cm výšky po 16. hodině 95
Osoby nad 100 cm výšky po 18. Hodině 70
Osoba nad 50 let jako doprovod a min 1 dítěte do 140 cm 80
Rodinné vstupné pro 2 dospělé a 2 děti do 140 cm 380
Pro skupinu nad 10 osob 80
Přerušení návštěvy 20
LASER GAME
Otvírací doba
Otevřeno denně 10:00–20:00
Ceník vstupného
Doplatek ke vstupence Lunapark 45
1 hra (15 minut) 60
2 hry 100
4 hry 180
Všechny ceny jsou uvedeny v Kč.
15,45 - Centum Babylon – IQ park
První zábavně-naučné centrum v ČR, nyní na dvojnásobné ploše
Informace:
• více jak dvě stě interaktivních, hravých, zábavných i poučných exponátů z nejrůznějších oblastí lidského života
• exponáty jsou rámcově členěné do prolínajících se tematických okruhů Člověk, Prostředí, Hry
Zajímavosti:
• zábava i poučení pro všechny věkové kategorie nejrůznějších zájmů
• předměty používané v domácnostech našich předků
• leccos o člověku (anatomie, smysly, genetika)
• demonstrace přírodních jevů a zákonů
• testy, rébusy, kvízy, hry, hlavolamy
V rámci IQ parku lze navštívit i LABYRINT - Bloudění je zábava, jedná se o největší zrcadlové bludiště v Evropě
Vybavení:
• život ve tmě (speciální tmavá místnost, ve které si můžete vyzkoušet život nevidomých a zároveň se pozorovat televizí s nočním viděním)
• expozice ve 4 prostorách
• klasické zrcadlové bludiště, křišťálové bludiště se skly, temný labyrint se strašidly a místnost s optickými klamy
• 120 velkoplošných zrcadel
• délka chodeb nejméně 200 metrů
• osvětlení ultrafialovým světlem, vyvolává neonový efekt
• křivící zrcadla
• strašidelné ozvučení
Otvírací doba
Otevřeno denně 10:00–20:00 (pro objednané skupiny ve všední dny od 9:00)
Ceník vstupného
Děti do 100 cm výšky bezplatně
Děti od 100 cm do 140 cm výšky 80
Osoby nad 140 cm výšky 120
Osoba starší 50 let doprovázející minimálně 1 dítě do 140 cm 80
Rodinné vstupné (2 dospělí a 2 děti od 100 do 140 cm) 360
Hromadné vstupné do iQparku dotované Nadací škola hrou (nutností je vyplnit dotazník a mít IČO) – pro organizované skupiny nejméně 7 dětí + 1 osoba doprovod 50/osoba
Všechny ceny jsou uvedeny v Kč.
18,00 Babylon – Aquapark
Navštivte největší mimopražský krytý tématický vodní ráj s celoročním provozem ve stylu antických lázní.
Vybavení:
• bazény a skluzavky
• čtyři tobogány - Dráček, Anakonda, Galaxie a Tornádo
• Tornádo je unikátní adrenalinový space-bowl pro odvážné
• romantické jeskyně
• divoká řeka
• unikátní mořská akvária s mořskou faunou
• whirlpooly v jeskyních
• relaxační vana v tobogánové hale
• vodotrysky a gejzíry
• vodní a podvodní masáže
• sauna a římská pára
• relaxační zóny, bary s občerstvením
• ve slunečních dnech je otevřena rozlehlá terasa s možností opalováním a výhledem na Ještěd a město Liberec
• teplota vody v bazénech je 27 - 30°C
Aquazorbing - možnost vyzkoušení pro návštěvníky Aquaparku - denně od 11 do 12 hodin a od 16 do 17 hodin v ceně vstupenky.
Otvírací doba
Otevřeno denně 10:00–22:00 (pátek do 23:00)
Naturistická párty se koná každou poslední sobotu v měsíci od 20:00 do 24:00 (mimo prosinec)
V pondělí je od 20:00 do 22:00 smíšený provoz (v plavkách i bez)
Ceník vstupného
Výška návštěvníka Jednorázový časově neomezený vstup
do 100 cm bezplatně
do 140 cm 240
nad 140 cm 320
časové vstupné 60 min.
do 100 cm bezplatně
do 140 cm 90
nad 140 cm 160
časové vstupné 16:00 - 22:00
do 100 cm bezplatně
do 140 cm 190
nad 140 cm 270
časové vstupné 17:00 - 22:00
do 100 cm bezplatně
do 140 cm 140
nad 140 cm 220
časové vstupné 18:00 - 22:00
do 100 cm bezplatně
do 140 cm 120
nad 140 cm 190
časové vstupné 19:00 - 22:00
do 100 cm bezplatně
do 140 cm 90
nad 140 cm 150
časové vstupné 20:00 - 22:00
do 100 cm bezplatně
do 140 cm 50
nad 140 cm 120
časové vstupné 21:00 - 22:00
do 100 cm bezplatně
do 140 cm 30
nad 140 cm 90
Jednorázový časově neomezený vstup
Rodinné vstupné (2 dospělé osoby + 2 děti do 140 cm) 1050
Všechny ceny jsou uvedeny v Kč.
20,00 - No a jsme na konci a čeká nás už jen přesun na zastávku tramvaje č. 11 stanice rybníček a odsud odjezd na vlakové, autobousové nádraží či k parkovišti.
Doufám, že si z mnou nabízeného vyberete, že Liberec navštívíte a že se mým tvrzením, že je tady toho hodně k vidění souhlasit budete :-)
Tato akce je v kategoriích: |
» Výlety |
» Pivo |
» Víno |
» Jídlo |
» Aquaparky |
» Koupaliště |
» Rozhledny |
» Literatura |
» Památky |
» Pěší turistika |
» Parky |
» Zoo |
» Muzeum |
» Výtvarné umění |
Ohodnoť akci:
Celkem hodnotících: 384
Místo konání akce: Hvězdná 488, Liberec, 46001
Stálá akce
Vstupné: Zdarma
Počet zobrazení: 10986
Akci pořádá
Okres: nezadáno
Telefon: nezadáno
E-mail: nezadáno
Jiný kontakt: nezadáno
WWW: nezadáno
Další akce pořádáné tímto uživatelem
Vyberte kraj
Jihočeský krajJihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Nadcházející akce
Výstava „Střípky z kudlovských animací“ ve Zlatém jablkuNejlépe hodnocené akce
1. října slaví OMV Den kávy: při tankování bude káva zdarma1. října slaví OMV Den kávy: při tankování bude káva zdarma
1. října slaví OMV Den kávy: při tankování bude káva zdarma
1. října slaví OMV Den kávy: při tankování bude káva zdarma
1. října slaví OMV Den kávy: při tankování bude káva zdarma
1. října slaví OMV Den kávy: při tankování bude káva zdarma